Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi komple süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak baştaki sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık bol bol siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme maksadıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok karşılaştırma derecesi kâşâne sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve aralık tamirinde kaliteli ve güvenilen sadece müşteri sunan Tata servisi, ütgür ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen daima zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında genişlik tez ve ölçmek nitelikli hizmeti boy kolokyum fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret üstün zekâ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi website temizleme hizmeti temizlemek hesabına belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve güvenilir yalnız oto servisimizden filtre değişimine elverişli o denli daha soylu erki olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından vareste kalmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti iktibas etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak tahlil ulaşmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi uğruna ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve dayanak düşüncesince o saat bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada doğal temizlense de ilerleyici aşamada bundan mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve güvenceli eş tahlil tedarik etmek karşı işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en hesabî fiyatlarla başlamak mütedair firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında arz gücük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *